Bize Ulaşın: (212) 425 07 76

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1974 yılında ailemiz inşaat sektörüne  Soyyiğit inşaat olarak girmiş olup, İstanbul da bir çok konut projesini  dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun olarak üretmiştir. 2005 yılında yeniden yapılanma süreciyle Mavi Konak İnşaat kurulmuştur.

Kurumsallaşan firmamız müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde değişim göstererek konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları yaşam alanları sunmaktadır.

Mavi konak inşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye devam edecektir.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

MAVİ KONAK İNŞAAT